Drukowanie Materiałów reklamowych

Materiały reklamowe, mimo doby Internetu, to nadal doskonały sposób na promocję każdej firmy. Wbrew pozorom nie wystarczy stworzyć strony internetowej, czy sklepu online, by inni się dowiedzieli się o marce.

Kluczowy aspekt w budowaniu firmy!

Materiały reklamowe pozwalają zacieśniać więzi z obecnymi klientami, a także w naturalny sposób pozyskiwać kolejnych. Ten tradycyjny zabieg jest równie ważny.

 

materiały reklamowe, druk materiałów reklamowych, ulotki, wizytówki, banery, gadżety reklamowe
materiały reklamowe zator, ulotki zator, banery zator, wizytówki zator

Zadbamy o Twoją  identyfikację wizualną!

Klienci kupują oczami, głównie to wzrokowcy. Warto zadbać więc o spójność między stroną www, social media, a wszelkimi materiałami reklamowymi. Dzięki takim zabiegom marka staje się atrakcyjniejsza wizualnie, co z kolei ma wpływ na sprzedaż.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju gadżetów reklamowych.

Wykonujemy:

  • wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze;
  • banery, flagi, ścianki, roll-upy;
  • naklejki, etykiety;
  • katalogi, broszury, teczki, długopisy;
  • menu, vouchery, certyfikaty.

Masz coś niestandardowego? Zadzwoń
Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.