Landing page

Landing page to tzw. „strona lądowania”, dzięki której jesteś w stanie pozyskać ważne dane potencjalnych klientów.

Po co mi landing page?

To prosta strona, która ma pomóc Ci osiągnąć konkretny cel: sprzedać dany produkt czy usługę, zachęcić do kontaktu, a także pomóc w obranej strategii marketingowej.

Strony lądowania powinny być łatwe i wygodne w użytkowaniu. Warto na nich umieścić ciekawe nagłówki, prosty formularz kontaktowy oraz wezwanie do działania.

 

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów
tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów

Jak tworzymy landing page?

Najpierw robimy tzw. burzę mózgów i razem zastanawiamy się, co chciałbyś dzięki takiej stronie uzyskać. Następnie (gdy mamy obrany cel) wykonujemy makietę – czyli rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Pozwala nam to, na dokładnie doprecyzowanie i przemyślenie układu poszczególnych elementów. Ma to ogromne znaczenie na późniejsze efekty.

Co dalej?

Wykonujemy projekt graficzny. Tworzymy unikalne, ciekawe grafiki, które zachęcają użytkownika do konkretnego działania. Ważne jest to, aby wszystko było przemyślane od A do Z!

Zainteresowany?

Obierzemy wspólny cel działania Zadzwoń!

Landing page – dla kogo?

Strony lądowania są dla każdego:

  • dla firm / osób, które potrzebują tylko stronę wizytówkową;
  • dla firm / osób, którym zależy na promocji konkretnego produktu / usługi;
  • dla firm/ osób, które chcą zebrać bazę kontaktów;
  • dla firm / osób, które prowadzą akcje marketingowe i chcą wspomóc swoje działania poprzez landing page.

Jakie strony typu landing page wykonujemy?

Poniżej znajdziesz kilka naszych ostatnich realizacji. Koniecznie je sprawdź!

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów
Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Rafał Mrowiecan-kom.pl

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.