Copywriting – czyli teksty sprzedażowe

Piszemy wszelkiego rodzaju teksty. Zaczynając od treści na strony internetowe, opisy produktów/usług, do katalogów czy ofert firmy. Tworzymy treści, które pracują 24/7 na Twój sukces.

Skuteczny content – najlepszy sprzedawca

Tekst prezentuje ofertę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Piszemy go raz, a on pracuje i pracuje. Dobry tekst będzie generował ruch praktycznie cały czas bez Twojej ingerencji.

Dlatego pracując nad tekstami, najpierw robimy gruntowną analizę Twojej firmy. Zastanawiamy się, kim jest Twój klient? Jakie ma potrzeby? Czym wyróżniasz się na tle konkurencji?

copywriting, pisanie tekstów, teksty na zamówienie, teksty które sprzedają, teksty na social media, teksty do postów

SEO copywriting

Nie bez znaczenia jest też wpływ publikowanych treści na pozycję strony (firmy) w wyszukiwarkach. Dlatego tak ważne jest, żeby każde słowo użyte na firmowej stronie internetowej czy w sklepie online było jednocześnie dostosowane do wymogów SEO oraz budziło zainteresowanie u odbiorcy.

Teksty, które sprzedają

Wiemy, że nic nie dzieje się na pstryknięcie palcem, a napisanie dobrego tekstu wymaga czasu.
Dlatego zawrzyjmy partnerski układ, w którym my pracujemy, pisząc unikalne treści, a Ty zajmujesz się dalszym rozwojem swojej firmy. Już dziś zapraszamy Cię do rozmowy o rozwiązaniach, które możemy wdrążyć w Twoich tekstach!

Chcę zadbać o teksty

Co mówią o nas klienci

Forest Camp
Natalia Malinkiewiczdomkizator.com.pl

Rewelacyjna Usługa Reklamowa.Polecamy Firmę Proadax w 100%. Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z obsługą o każdej porze. Zdjęcia, filmy, wszystkie materiały z sesji perfekcyjnie wykonane. Pełen profesjonalizm i doświadczenie właściciela i współpracowników widoczny jest na naszym profilu Forest Camp Zator. Cena za wykonaną usługę bardzo niska w porównaniu do osiągniętego efektu. Wszystkie materiały wykonane dla nas spełniają wszelkie oczekiwania. Estetyka i oryginalność. Rewelacja. Firma godna polecenia

Beata Celej

Wiedza, doświadczenie, szerokie spektrum działania, odpowiednie podejście do klienta oraz indywidualne skomasowane działania pozwalające sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających – składają się na wysoki PROFESJONALIZM firmy Proadax. Dziękuje za wysoki standard realizacji-tego oczekiwałam.

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.