BedBooking – wdrażamy aplikację

Obsługa rezerwacji z jednego miejsca!

Zarządzanie rezerwacjami przez całą dobę z dowolnego miejsca, z komputera czy telefonu jest dziś możliwa. Wiemy, że obsługa wszystkich portali nie jest łatwa, dlatego wdrążamy aplikację BedBooking. 

Dzięki niej znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Dostępne terminy rezerwacji, czy też różne cenniki doprecyzowane dla konkretnej platformy.

 

rezerwacje noclegi, zarządzanie rezerwacjami, bed booking, booking, airbnb

Dostarczaj najlepsze oferty klientom

W aplikacji BedBooking jesteś w stanie:

  • ustawiać konkretne ceny w wybranym przez siebie terminie,
  • dostosować zadatki lub zaliczki;
  • zaprezentować swój nocleg z opisami pokoi i zdjęciami;
  • jednym kliknięciem sprawdzać dostępność pokoi;
  • sprawdzać swoje statystki wyświetleń obiektu oraz raporty finansowe.

Zarządzaj wszystkimi terminami w jednym miejscu Zadzwoń!

Co mówią o nas klienci

Agnieszka Batekbatekhome.pl

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy 🙂 umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.